Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
sL0wLyNiNo OCB

Model Aplicatie Lider - Los Santos Taxi Company

Recommended Posts

Posted (edited)

Nume real si varsta:

Descriere personala(minim 4 randuri):

Nickname in joc:

Level:

Ore jucate:

De ce ai ales acest server?:

De ce doresti aceasta functie?:

Esti constient ca daca nu vei respecta regulamentul si nu vei avea grija de factiune o sa fii demis?:

Cu ce se ocupa aceasta factiune?:

Ce realizari ai vrea sa ai pe viitor?:

Ce faci daca un membru pune pe /f textul acesta ,, Vand Infernus 2x''?:

Daca un membru ii da /eject aiurea unui player din taxi si acel player face reclamatie, cum il sanctionezi?:

Ce faci daca doi membri se cearta pe ,,/f ''?:

Daca nu sanctionezi un player care a gresit, ce faci?:

Ai citit regulamentul?:

Ai cunostinte in Limba Engleza?:

Alte precizari?:

Edited by sL0wLyNiNo OCB

Nume real si varsta: 14

Descriere personala(minim 4 randuri): Ma numesc Barbu George Andrei, sunt o persoana calma, cu simtul umorului, amuzanta. Imi place sa ajut oamenii si sa nu ii discriminez dupa cum arata.

Nickname in joc: GeoKolo

Level: 4

Ore jucate: 0.69

De ce ai ales acest server?: Eu am ales acest server deoarece, are un staff care se pricepe si care ajuta playerii.

De ce doresti aceasta functie?: Eu doresc aceasta functie deoarece, ma pricep in a fii lider si a ajuta playerii.

Esti constient ca daca nu vei respecta regulamentul si nu vei avea grija de factiune o sa fii demis?: Da, sunt constient de acest lucru.

Cu ce se ocupa aceasta factiune?: Factiunile de tip Taxi se ocupa cu transportul jucatorilor intr-o anumita locatie contra-cos. 

Ce realizari ai vrea sa ai pe viitor?: Realizarile pe care le-as vrea pe viitor ar fi: sa devin lider Los Santos Taxi, sa fac o suma aproximativa de 500.000.000$ si sa imi cumpar un infernus.

Ce faci daca un membru pune pe /f textul acesta ,, Vand Infernus 2x''?: II acord acelui membru "Faction Warn"

Daca un membru ii da /eject aiurea unui player din taxi si acel player face reclamatie, cum il sanctionezi?: II acord acelui membru "Faction Warn"

Ce faci daca doi membri se cearta pe ,,/f ''?: Le acord acelui membru "Faction Warn"

Daca nu sanctionezi un player care a gresit, ce faci?:  Il sanctionez imediat, in caz contrar sunt constient ca voi primi LW pana la Demitere.

Ai citit regulamentul?: Da, am citit regulamentul.

Ai cunostinte in Limba Engleza?: Da, am cunostinte in Limba Engleza.

Alte precizari?: Nu am alte precizari.